Як перевести в мішане число невірний дріб 33/14 (обов'язково потрібно пояснення)


Ответы на вопрос

Отвечает Кливенок Катя.

Відповідь:

2\frac{5}{14}

Покрокове пояснення:

\frac{33}{14} = \frac{2*14+5}{14}=\frac{2*14}{14} +\frac{5}{14} = 2+\frac{5}{14} = 2\frac{5}{14}

Отвечает Криницын Евгений.

Ответ:

Для того, щоб перевести неправильний дріб у мішане число потрібно чисельник дробу поділити на його знаменник і виділити цілу частину без остачі

33:14 = 2 - ціла частина

Далі потрібно 2×14 = 28

Щоб дізнатися яка залишилась неціла частина потрібно від 33 відняти 28.

33-28 = 5

Отже, 33/14 = 2 5/14