Перетворити мішане число у неправильний дріб: 835; 4863 Перетворити неправильний дріб у мішане

число: 294; 25917

Ответы на вопрос

Отвечает Становов Андрей.
Перетворення мішаного числа у неправильний дріб:

835; 4863 = (8 * 63 + 35) / 4863 = 531 / 4863

Отже, 835; 4863 можна перетворити у неправильний дріб 531/4863.

Перетворення неправильного дробу у мішане число:

294; 25917 = 294 / 1 + 25917 / 1 = 26211 / 1

Тепер, щоб перетворити цей дріб у мішане число, ми повинні розділити чисельник на знаменник і записати результат у вигляді мішаного числа, тобто:

26211 / 1 = 26211 ÷ 1 = 26211
Отже, неправильний дріб 294/25917 можна перетворити у мішане число 26211.