Із двох міст відстань між якими 87 км виїхали одночасно назустріч один одному два велисопедисти.

Швидкість першого 16 км/год. Чому дорівнює Швидкість другого велосипедист, якщо вони зустрілися через 3 години

Ответы на вопрос

Отвечает Половий Сергей.

Формула для знаходження шляху:

S = V * t,

де V - швидкість руху, t - час перебування у дорозі.

Тоді шлях, який проїхав перший велосипедист до місця зустрічі дорівнює:

S1 = 16 * 3 = 48 км/год

Щоб знайти шлях, який проїхав другий велосипедист до місця зустрічі, потрібно з відстані між містами відняти шлях одного велосипедиста:

S2 = 87-48 = 39 км

Щоб знайти швидкість 2-го велосепедиста необхідно його пройдений шлях поділити на якийсь час:

V2=S2/t

Підставивши дані отримуємо:

V2=39/3=13 км/год

Відповідь: 13 км/год