обчисліть масову частку розчиненої речовини в розчині одержаному в результаті змішування 65 г цукру

і 350 г води

Ответы на вопрос

Отвечает Мартынова Василиса.

Ответ:

0,157 або 15,7%

Объяснение:

Масова частка розчиненої речовини в розчині обчислюється за формулою: масова частка = (маса розчиненої речовини) / (маса розчину). У вашому випадку маса розчиненої речовини (цукру) дорівнює 65 г, а маса розчину дорівнює 65 г + 350 г = 415 г. Таким чином, масова частка цукру у розчині дорівнює 65 г / 415 г ≈ 0,157 або 15,7%

Отвечает Курман Темирлан.

Дано:

m(цукру) = 65 г

m(води) = 350 г

Знайти:

ω(цукру) - ?

Розв'язання:

1) m р-ну(цукру) = m(цукру) + m(води) = 65 + 350 = 415 г;

2) ω(цукру) = m * 100% / m р-ну = 65 * 100% / 415 = 15,66%.

Відповідь: Масова частка цукру становить 15,66%.