26 : (1 3/7 + 2 4/7) + 1,8*3,5


Ответы на вопрос

Отвечает Хизриев Магомед.

Відповідь:

Спочатку знайдемо суму дробів 1 3/7 і 2 4/7:

1 3/7 + 2 4/7 = (7/7 + 3/7) + (14/7 + 4/7) = 10/7 + 18/7 = 28/7 = 4

26 : 4 + 1,8 * 3,5

26 : 4 = 6.5

1,8 * 3,5 = 6.3

6,5 + 6,3 = 12,8

Отже, вираз 26 : (1 3/7 + 2 4/7) + 1,8 * 3,5 дорівнює 12,8.