Знайдіть периметр рівнобедреного трикутника, основа якого дорівнює 8 см, а бічна сторона — 14 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Колтакова Ксюша.

Ответ:

периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 7.8(см)

Отвечает Янчинський Максим.

Ответ:

36см

Пошаговое объяснение:

Р=14+14+8=36(см)