У саду ростуть 1200 дерев .Із них 5/12 становлять вишні , 40 % — яблуні , а решту — груші . Скільки

груш росте в саду срочно , даю 50 б. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Носочев Сергей.

Ответ:

220 деревьев

Пошаговое объяснение:

Вишни: 5/12 × 1200 = 500 деревьев

Яблони: 40% × 1200 = 40/100 × 1200 = 480 деревьев

Груш: 1200 - 500 - 480 = 220 деревьев