Ціна 1 кг груш 8 3/4 грн.Скільки коштує 6 2/5 кг груш?


Ответы на вопрос

Отвечает Билалов Булат.

8\frac{3}{4} *6\frac{2}{5} = \frac{35}{4} *\frac{32}{5} = 7*8=56(grn.)