У першому ящику було в 5 разів більше мандаринів, ніж у другому, коли з першого ящика взяли 35 кг

мандаринів, а в другий поклали ще 25, то в обох ящиках мандаринів стало порівну. Скільки мандаринів було в кожному ящику спочатку?​ СРОЧНО ДУЖЕ ТРЕБА!!

Ответы на вопрос

Отвечает Шамилов Ранис.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 ящик = 5х кг мандаринов

2 ящик = х кг мандаринов


5х - 35 = х + 25

5х - х = 25 + 35

4х = 60

х = 60 : 4

х = 15


1 ящик = (5х) = 5 * 15 = 75 кг мандаринов

2 ящик = (х) = 15 кг мандаринов

Отвечает Корюков Слава.
Кількість мандаринів у другому ящику х
Кількість у першому ящику 5х.
За умовою задачі, коли з першого ящика взяли 35 кг мандаринів, залишившись порівну з другим ящиком, і в другий ящик поклали ще 25 кг, кількість мандаринів в обох ящиках стала рівною.
Складемо рівняння:
5х - 35 = х + 25
Розв'язання:
5х - х = 35 + 25
4х = 60
х = 60 / 4,
х = 15.
У другому ящику спочатку було 15 кг мандаринів
У першому ящику 5 * 15 = 75 кг мандаринів.