Довжина бічної сторони рівнобедреного трикутника дорівнює 10 см і становить периметра трикутника.

Яку частину периметра становить довжинаоснови?

Ответы на вопрос

Отвечает Выков Анзор.

Пошаговое объяснение:

дві бічні сторони однакові, тому становлять 2/5+2/5= 4/5 від периметра, весь периметр 1, тому основа становить 1-4/5=1/5 частину від периметра