Туристы решили пройти 45 км. 20% пути было пройдено на автобусе, остальные 85% на лодке и последние

километры пешком. Сколько километров преодолели туристы пешком. Хочу просто сверить со своими ответами

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

Давайте розрахуємо відстань, яку туристи пройшли пішки.

Загальна відстань, яку туристи мали пройти, складає 45 км.

20% цієї відстані складає автобусний шлях:

20% * 45 км = 0.2 * 45 км = 9 км.

Таким чином, після проходження автобусного шляху туристи залишилися зі 36 км (45 км - 9 км).

85% цієї залишкової відстані було пройдено на лодці:

85% * 36 км = 0.85 * 36 км = 30.6 км.

Залишкова відстань, яку туристи мали пройти пішки, складає:

36 км - 30.6 км = 5.4 км.

Таким чином, туристи пройшли пішки 5.4 км.

Пошаговое объяснение: