Якщо в тебе е 2 3/20 і ти візьмеш із цілої частини 1 і додаш до чисельника то він буде становити

20/20 чи 23/20 срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Павлюк Виктория.

2\frac{3}{20} =1\frac{3}{20} +1=1\frac{3}{20} +\frac{20}{20} =1\frac{23}{20}
Сподіваюсь, що ви це мали на увазі.