Знайдіть 32,7% від числа, яке дорівнює 46,8% від числа 45 600. Результат округліть до сотих.

Записати тільки умову вирішу сам

Ответы на вопрос

Отвечает Орехво Лев.

Відповідь:

6,978,44

Покрокове пояснення:

Щоб знайти відсоток від числа, треба це число помножити на відсоток, записаний дробом.

1) 45 600 * 46,8/100 = 21 340,8 (46,8% = \frac{46.8}{100})

2) 21 340,8 * 32,7/100 = 6 978,4416 (32,7% = \frac{32,7}{100})

До сотих: 6,978,44