2.3. Жуйе шешімдерінің 0,5x - y = 2, |x2 - 2y = -1; 1) санын графиктік тәсілмен табыңдар: 2x2 + 2y

= 5, |-x+3y= 6; 2) B 3) 2x2 + 3 y = -3, |4x2 - 2y = -5. -​

Ответы на вопрос

Отвечает Малая Настя.

Сіздің сұрауыңызда кейбір математикалық есептерді шешу мүмкін емес. Тексеріп көрсетемін:

санын графиктік тәсілмен табыңдар: 2x^2 + 2y = 5 және -x + 3y = 6.
2x^2 + 3y = -3 және 4x^2 - 2y = -5.