Довжина прямокутника становить 17 см, а його ширина -на 5 см менша. Знайдіть периметр прямокутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Карапетян Мариам.

Ответ:

17-5=12

12:2=6

Р трикутника= (2•6)+5=17

Отвечает Яцук Макс.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Р=2(а+b)=2 (17+12) = 2•29=58 Відповідь: 58 см периметр прямокутника