Поможіііть пліз хто понімає Периметр паралелограма 100 см. Сторони відносяться як 2:3. Знайти

площу паралелограма, якщо висота, проведена до меншої сторони 12 см

Ответы на вопрос

Отвечает Гумерова Индира.

Відповідь:

240 см²

Покрокове пояснення:

Периметр = 2a + 2b = 2(2x) + 2(3x) = 4x + 6x = 10x

За умовою, периметр дорівнює 100 см:

10x = 100

Тепер ми можемо знайти значення x:

x = 100 / 10 = 10

Тепер, коли ми знаємо значення x, ми можемо обчислити довжини сторін a і b:

a = 2x = 2 * 10 = 20 см

b = 3x = 3 * 10 = 30 см

Тепер ми можемо обчислити площу паралелограма, використовуючи формулу для площі паралелограма:

Площа = Висота * Основа

Площа = 12 см * 20 см = 240 см²