За перший день, Орися прочитала 35 сторінок книжки, що на 7 сторінок більше, ніж вона прочитала за

другий день. Скільки сторінок у книжці, якщо Орисі залишилося прочитати 102 сторінки? дам 20 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Терешина Алёна.

Ответ:165 сторінок

Пошаговое объяснение:1 день = 35

2 день на 7 сторінок менше чим в перший отже

2 день = 35 - 7 = 28

Всього сторінок = 35 + 28 + 102 = 165 сторінок