Оленка прочитала книжку за три дні.За перший день вона прочитала 1/3 всієї книжки і ще 4

сторінки,за другий день-4/9 книжки і ще 2 сторінки,а за третій день-решту 8 сторінок.Скільки сторінок у книжці?

Ответы на вопрос

Отвечает Ганьшин Данила.

Ответ:

63 страниц

Пошаговое объяснение:

1)1/3Х+4

2)4/9З+2 всего Х страниц

3)8

1/3Х+4+4/9Х+2+8=Х

-2/9Х=-14

Х=-14÷(-2/9)

Х=-14×9/2

Х=63