Оленка прочитала книжку за три дні. За перший день вона прочитала 2/5 книжки, за другий - 10% всієї

книжки, а за третій - 20 сторінок, решту. Скільки сторінок Оленка читала кожного дня? Задача вирішується через нехай, чекаю повне розв’язання без умови

Ответы на вопрос

Отвечает Парапетов Карл.

Ответ:

х=63

Пошаговое объяснение:

1/3х+4

4/93+2

8

1/3х+4+4/9х+2+8=х

-2/9х=-14

х=-14÷(-2/9)

х=-14х9/2

х=63