автомобиль в разные дни проходил следующее расстояние 270 240 320 392 275 300 259 380 273 275 км

составьте таблицу частот расстояние Найдите относительную частоту расстояние больше 290​

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппова Лера.

Відповідь:

Для побудови таблиці частот потрібно спочатку підрахувати, скільки разів кожне значення розстояння зустрічається в наборі даних:

Розстояння (км) | Кількість разів

270 | 1

240 | 1

320 | 1

392 | 1

275 | 2

300 | 1

259 | 1

380 | 1

273 | 1

Тепер ми можемо знайти відносні частоти для кожного розстояння, розділивши кількість разів, коли розстояння було пройдено, на загальну кількість спостережень (10):

Розстояння (км) | Кількість разів | Відносна частота

270 | 1 | 1/10 = 0,1

240 | 1 | 1/10 = 0,1

320 | 1 | 1/10 = 0,1

392 | 1 | 1/10 = 0,1

275 | 2 | 2/10 = 0,2

300 | 1 | 1/10 = 0,1

259 | 1 | 1/10 = 0,1

380 | 1 | 1/10 = 0,1

273 | 1 | 1/10 = 0,1

Тепер, щоб знайти відносну частоту для розстоянь більше 290 км, додамо відносні частоти розстоянь 320 км, 392 км, 300 км, 380 км:

0,1 + 0,1 + 0,1 + 0,1 + 0,1 = 0,5

Отже, відносна частота того, що розстояння більше 290 км, становить 0,5 або 50%.

Покрокове пояснення: