1)|9+х|=0 2)||х|-2|=-7


Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Алёна.

1) Для вирішення 9+х=0, ми можемо відняти 9 з обох боків рівняння:

9 + х - 9 = 0 - 9

х = -9

Отже, розв'язком є х = -9.

2) Для вирішення ||х|-2|=-7, нам потрібно визначити значення виразу всередині модульних символів перед тим, як розв'язувати далі.

Для зовнішнього модуля ми маємо два випадки: (1) х-2 = -7 і (2) х-2 = 7.

Випадок 1: х-2 = -7

Додаючи 2 до обох боків рівняння, маємо:

х - 2 + 2 = -7 + 2

х = -5

Випадок 2: х-2 = 7

Додаючи 2 до обох боків рівняння, маємо:

х - 2 + 2 = 7 + 2

х = 9

Отже, розв'язками є х = -5 і х = 9.

Отвечает Иванченко Вита.

1) 9+х=0

х=9+0

х=9

2) х-2=7

х=7+2

х=9