Помогите решить,розвязать 10/1/20-5/7/20=


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:65/7

Пошаговое объяснение:

Для виконання цієї операції, спростимо дроби:

10/1/20 - 5/7/20 = (10/1 - 5/7)/20

Зараз візьмемо спільний знаменник для віднімання:

Знаменник: 1 * 7 = 7

Тепер віднімемо чисельники:

(10 * 7 - 5 * 1)/7 = (70 - 5)/7 = 65/7

Отже, вираз 10/1/20 - 5/7/20 дорівнює 65/7.