Мотузку завдовжки 24 м розрізали на дві частини. Одна з них становить 3/8 усієї мотузки. Знайти

довжину цієї частини мотузки.

Ответы на вопрос

Отвечает Гурьянова Анастасия.

Відповідь: 9 м

Пояснення:

24 м - це 8/8 мотузки (ціла мотузка). Складемо пропорцію:

24 - 8/8

х - 3/8

х = 24*3/8 / 8/8 = 9 / 8/8 = 9/1 = 9 (м)

або

Знайдемо 1/8 мотузки:

24/8 = 3 м

Тоді, 3/8 мотузки:

3*3 = 9 м