Есепті шығар. Балабақшаға 28 ойыншық әкелінді. Оның 14-і аю, қоян-6 ойыншық. Түлкі ойыншығы нешеу?

1 0

Ответы на вопрос

Отвечает Зарипова Лейсан.
Есепті шығарамыз:

Алдыңғы 14 ойыншықтың қойан-6 ойыншығы айына қосыларымыз. Осы жолда, оларды жаңа бала боларымыз:

14 + 6 = 20 ойыншық

Ал қалдырылған 28 ойыншықты жоқ боларымыз:

28 - 20 = 8 ойыншық

Сонымен, түлкі ойыншығы 8 боларымыз.
Отвечает Куткина Саша.

Ответ:

28-14=14

14-6=8

Пошаговое объяснение:

типа он торты аламыз он торт калад 6 аламыз 8 болад