1. Есепті әртүрлі тәсілмен шығар. Балалар клубының кітапханасына ғарыш туралы кітап-тар әкелінді.

Әрқайсысында 16 данадан 10 бума энцикло-педия және әрқайсысында 18 данадан дәл сондай бумажаратылыстану оқулығы бар. Кітапханаға барлығы қан-ша кітап әкелінді?1-тәсіл2-тәсіл​

Ответы на вопрос

Отвечает Лешко Даниил.

16*10=160 18*10=180 1 тәсіл                                                                                                         (18*10)+(16*10)=340 2 тәсіл       60% дұрыс болу мүмкін