СРОЧНО БУДЬ ЛАСКА Автобус їхав 3 год зі швидкістю 53,6 км/год, а потім 5 год зі швидкістю 67,2

км/год. Обчисли середню швидкість автобуса на всьому шляху.​

Ответы на вопрос

Отвечает Каграманян Алик.

Ответ:62.1

Пошаговое объяснение:

3*53,6=160.8

5*67.2=336

(336+160.8):8=62.1