2.Есептеңіз10/11×4/6+5/6×12/11срочно дам 15 баллов​


Ответы на вопрос

Отвечает Tovt Svetka.

Ответ:

Есепті жасау үшін бірінші жолды 10/11 × 4/6 жасайдым:

(10/11) × (4/6) = (10 × 4) / (11 × 6) = 40 / 66.

Соңғы жолды 5/6 × 12/11 жасайдым:

(5/6) × (12/11) = (5 × 12) / (6 × 11) = 60 / 66.

Сонымен, 40/66 + 60/66 жасайдым:

(40/66) + (60/66) = 100/66.

Егер керісінше салынса, осы жаман шағымды тура жүргізу үшін аптасын қайта сізге бөлу қажет:

100/66 = 50/33.

Сондықтан, 10/11 × 4/6 + 5/6 × 12/11 = 50/33.

Отвечает Каирдинова Яна.

Ответ:

10/11 × 4/6 + 5/6 × 12/11 = 50/33

Пошаговое объяснение: