A Жаттығулар Сандарды қосу кезінде қосылғыштардың өздерін келтірген соң қосындының мәнін тапқан

ыңғайлы. Yari: 286 + 78 = 286 + (14 + 64) = (286 +14) + 64 41. Жоғарыда көрсетілген үлгіні қолданып есептен 1) 279 + 56; 2) 313 +88; 4) 94 +628; 3) 577 +44; 5) 181 + 438; (7) 1205 +796; 6) 166 +255; 8) 2088 + 233.​

Ответы на вопрос

Отвечает Спивак Алина.

1) 279 + 56=279+(21+35)=(279+21)+35=300+35=335

2) 313 +88=313+(87+1)=(313+87)+1=400+1=401

3) 577 +44=577+(23+21)=(577+23)+21=600+21=621

4) 94 +628=94+(6+622)=(94+6)+622=100+622=722

5) 181 + 438=181+(19+419)=(181+19)+419=200+419=619

6) 166 +255=166+(34+221)=(166+34)+221=200+221=421

7) 1205 +796=1205+(95+701)=(1205+95)+701=1300+701=2001

8) 2088 + 233=2088+(12+221)=(2088+12)+221=2100+221=2321