Знайди сторону правильного семикутника, якщо його периметр дорівнює 84 дм.


Ответы на вопрос

Отвечает Гришевич Гоша.

Ответ:↓↓↓

Щоб знайти довжину однієї сторони, нам потрібно виділити змінну. Розділіть обидві частини рівняння на 7:  84 ÷ 7 = довжина сторони. Спрощуючи це, ми отримуємо: 12 = довжина сторони.

Отже, довжина однієї сторони правильного семикутника дорівнює 12 дм.

Надеюсь помогла

Отвечает Павлов Александр.

Ответ:    12 дм.

Пошаговое объяснение:

P(ABCDEFK) = 7a = 84 дм.

Сторона a=84/7 = 12 дм.