1. Обчислити: 17% від 4 грн. 6% від 3 т; 4% від 1200 м; СРОЧНОООО​


Ответы на вопрос

Отвечает Isabaev Alym.

Ответ:

1) 4*0.17=0.68(грн).
2) 3т= 3000кг
3000:100% * 6%= 180 кг
3) 1200 : 100 * 4 = 48 м

Пошаговое объяснение:

респект за чоніна на аві