СРОЧНО! Із двох селищ відстань між яких становить 20км одночасно в одному напрямку виїхали автобус

і вантажівка.Швидкість вантажівки що їде попереду 60км/год,а автобуса 65 км/год.Через скільки годин автобус наздожене вантажівку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Катерина.

Ответ:

4 год

Пошаговое объяснение:

1)65-60=5(км/год) –швидкість віддалення;

2)20÷5=4(год)

Відповідь: через 4 години автобус наздожене вантажівку.