З двох міст, відстань між якими дорівнює 52 км, одночасно в одному напрямку вирушили вантажівка і

легковий автомобіль. Попереду їхала вантажівка зі швидкістю 36 км/год. Через скільки годин після початку руху легковий автомобіль, який рухався зі швидкістю 62 км/год, наздожене вантажівку? А-2год Б - 2.5 год В - 3 год Г - 3.5 (Cроочно!)

Ответы на вопрос

Отвечает Лазарев Дмитрий.

Ответ:

А

Пошаговое объяснение:

Время, через которое автомобиль догонит грузовик:

52/(62-36)=52/26=2 ч

Пояснения:

в числителе - расстояние между городами, км;

в знаменателе - скорость сближения между автомобилем и грузовиком, км/ч.