Знайти площу бічної повної поверхні, об'єм циліндра, осьовим перерізом якого є квардрат зі стороною

14 см. ❗будь ласка опишіть, як ви його вирашували.​

Ответы на вопрос

Отвечает Пинчук Никита.

Для знаходження площі бічної поверхні і об'єму циліндра, осьовим перерізом якого є квадрат, спочатку треба визначити розміри цього квадрата та висоту циліндра.

1. Площа бічної поверхні:

Циліндр має 4 бічні грані (оскільки осьовий переріз є квадратом), кожна з яких є прямокутником зі стороною 14 см (сторона квадрата) і висотою h (висота циліндра).

Площа однієї бічної грані:1 4×h

Площа всіх бічних граней: 4×(14×h)=56×h см^2

2. Об'єм циліндра:

Оскільки осьовий переріз є квадратом, площа цього перерізу буде14×14=196 см^2.

Об'єм циліндра: 196×h=196h см^3

Тепер ви знаєте формули для площі бічної поверхні та об'єму циліндра в залежності від його висоти h. Якщо висота h відома, можна підставити її в ці формули для отримання конкретних значень.