Знайдіть сторони прямокутника, якщо вони відносяться як 3:2 а площа дорівнює 24см²


Ответы на вопрос

Отвечает Каравай Виктория.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай, x - коеф. пропор

Маємо рівняння:

3x*2x=24

6x=24

x=4

Отже, сторони прямокутника - 3*4=12, 2*4=8.

Відповідь: 12см, 8 см