Хімія. Обчисліть відносні молекулярні (формульні) маси сполук: в) H^3PO^4, Na^2Co^3, Al(OH)^3,

Al^2(SO^4)^3

Ответы на вопрос

Отвечает Дуда Татьяна.

Відповідь:

Mr(H3PO4)=3*1+31+4*16=98

Mr(Na2CO3)=23*2+12+3*16=106

Mr(AI(OH)3)=27+(1+16)*3=78

Mr(AI2(SO4)3)=27*2+(32+4*16)*3=342

Пояснення: