Знайди среднее арифметичне чисел 14 , 15,25, очень срочно пожалуйста ​


Ответы на вопрос

Отвечает Любимцев Никита.

Щоб знайти середнє арифметичне (середнє значення) чисел 14, 15 і 25, вам потрібно їх просумувати і поділити на кількість чисел (у цьому випадку на 3, оскільки у нас є 3 числа):

(14 + 15 + 25) / 3 = 54 / 3 = 18

Середнє арифметичне цих чисел дорівнює 18.

Отвечает Шишелова Виктория.

Ответ:

так вроде)надеюсь что правильно