Даю 10 балів допоможіть . У 3-х пакетах 6 кг цукру. У першому пакет 1 9/20 кг цукру . У другому на-

13/20 більше , ніж у першому . Скільки кг цукру у третьому пакеті​

Ответы на вопрос

Отвечает Андрощук Юлія.
Ответ: 1 9/20 кг + 13/20 кг = (1+13)/20 кг = 14/20 кг = 7/10 кг

Тепер, щоб знайти вагу третього пакета, відняємо ваги першого і другого пакетів від загальної ваги трьох пакетів:

Загальна вага: 6 кг
Вага першого пакета: 1 9/20 кг = 29/20 кг
Вага другого пакета: 7/10 кг

Вага третього пакета:
6 кг - (29/20 кг + 7/10 кг) = 120/20 - (29/20 + 14/20) = (120-29-14)/20 = 77/20 кг

Отже, вага третього пакета цукру становить 77/20 кг. Якщо потрібно, можна спростити дробове значення: 77/20 кг = 3 17/20 кг.