У класі всього 35 учнів і учениць із них 60% хлопці скільки у класі дівчат ДАЮ 40 БАЛЛОВ ПЖПЖ


Ответы на вопрос

Отвечает Сабада Оксана.

Ответ:

14 дівчат

Пошаговое объяснение:

У класі є 40% дівчат, оскільки 100% - 60% = 40%. Для того, щоб знайти кількість дівчат, треба взяти 40% від загальної кількості учнів і учениць. Переводимо 40% у десятичний дріб(40% = 40/100 = 0.4) і рахуємо :

0.4 * 35 = 14 дівчат у класі.

Отвечает Андреянова Алина.

Ответ:

14 девочек

Пошаговое объяснение:

60% = 60 : 100 = 0,6

1) 0,6 * 35 = 21 (человек) — мальчики

2) 35 - 21 = 14 (человек) -— девочки