35 Після ремонту в оселі Катерина вирішила придба- ти меблі в кухню: стіл і 4 стільці. Обідній стіл

коштує 3229 грн, стілець - 858 грн. Скільки грошей зали- шиться у дівчини після цієї покупки, якщо її бюджет на ці витрати становить 10 000 грн? Розв'яжіть задачу за допомогою виразу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Михай Рустам.

Ответ:

1)4×858=3432 (скільки коштують 4 стільця)

2)3229+3432=6661 (разом 4 стільця і 1 стіл)

3)10000-6661=3339 (решта)

Пошаговое объяснение:

Я думаю це так буде

Можеж провірити