у декартовій системі координат на площині дано точки A(2; 5) i B(5;-1). Запишіть рівняння прямої

АB.​

Ответы на вопрос

Отвечает Михалёв Никита.

Ответ:

3 кореня из 5

Объяснение:

А(2;5) В(5:-1)

АВ=(х2-х1)² + (у2-у1)² усе під коренем

АВ=(5-2)²+(-1-5)²=9+36=45=3 кореня из 5