Периметр прямокутника дорівнює 30 см а одна з його сторін 7 см. обчисліть площу цього

прямокутника.Будь ласкаааа​

Ответы на вопрос

Отвечает Манаков Алексей.

Ответ:

Для обчислення площі прямокутника, вам спочатку потрібно знайти довжину його іншої сторони. Ви можете використовувати інформацію про периметр і одну зі сторін для цього.

Периметр прямокутника обчислюється за формулою:

P = 2 * (довжина + ширина)

Відомо, що P = 30 см і одна зі сторін (наприклад, ширина) дорівнює 7 см. Позначимо довжину як L:

30 см = 2 * (L + 7 см)

Розгорнемо дужки та поділимо обидві сторони на 2:

15 см = L + 7 см

Тепер віднімемо 7 см від обох сторін рівняння, щоб знайти довжину:

L = 15 см - 7 см

L = 8 см

Отже, довжина прямокутника дорівнює 8 см.

Тепер, коли ви знаєте довжину і ширину прямокутника, ви можете обчислити його площу за формулою:

Площа = довжина * ширина

Площа = 8 см * 7 см = 56 квадратних сантиметрів

Площа цього прямокутника дорівнює 56 квадратних сантиметрів.

Пошаговое объяснение:

постав 5 зірок будь ласка