Точка K (-8;3) є кінцем вектора a (6;-9). Знайдіть координати початку цього вектора


Ответы на вопрос

Отвечает Малышко Кристина.

Ответ:

Координати початку вектора можна знайти, віднявши від координат кінця вектора координати самого вектора.

Отже, координати початку вектора a будуть:

x = -8 - 6 = -14,

y = 3 - (-9) = 12.

Таким чином, координати початку вектора a будуть (-14;12).