Даю 20 балов пожалуйста решите по быстрее ото училка даст по самое рыло - 11.1) 63 a-8-b c=-6,75;

c=-10-²; 4 10 a- 11 2)2 -19,25+с при а-13,2; ь-211; с= 3) 363 а-4,84b+7 с при а-0,9; 6-3 ; с-3,5; 9 22 2/3 14 с ; b=2- с при а= 15 17 4) 53-a-8,26 +4 - c 38 15 18 23 при а-3. 22 ; b= == 25 -; c=-4 82 5 13​

Ответы на вопрос

Отвечает Цыганова Алина.

Ответ:

1) 63a - 8b - c = -6.75, c = -10^(-2), 4a - 10b = -6.75.

2) 2 - 19.25 + c, при a = 13.2, b = 21, c = ?

3) 363a - 4.84b + 7c, при a = 0.9, b = 6 - 3, c = 3.5.

4) 53 - a - 8.26 + 4c = 38, при a = 3.22, b = 25 - ?, c = -4.82.

5) a - b + c = 13.

Давайте розв'яжемо кожне рівняння окремо:

1) 4a - 10b = -6.75.

Ділимо обидві сторони на 2: 2a - 5b = -3.375.

2) 2 - 19.25 + c, при a = 13.2, b = 21, c = ?

Вираз виглядає як арифметичний, а не рівняння. Без додаткової інформації неможливо знайти значення c.

3) 363a - 4.84b + 7c, при a = 0.9, b = 3, c = 3.5.

Підставимо значення a, b та c в рівняння:

363 * 0.9 - 4.84 * 3 + 7 * 3.5 = 326.7 - 14.52 + 24.5 = 336.68.

4) 53 - a - 8.26 + 4c = 38, при a = 3.22, b = 25 - ?, c = -4.82.

Підставимо значення a та c в рівняння:

53 - 3.22 - 8.26 + 4 * (-4.82) = 53 - 3.22 - 8.26 - 19.28 = 22.24 - 19.28 = 2.96.

5) a - b + c = 13.

Підставимо значення a, b та c в рівняння:

3.22 - 21 + (-4.82) = -22.6.

Таким чином, розв'язки рівнянь є наступними:

1) 2a - 5b = -3.375.

2) Відсутній контекст для знаходження c.

3) 336.68.

4) 2.96.

5) -22.6.

Пошаговое объяснение:

надіюсь правельно удачі в аргебрі як я зрозумів)