Велосепедистка за першу годину проїхала 15,2 км, а потім 2 години рузалася зі швиткостю 16,1 км

год. Знайди середню швидкісьть велосепедистки на всьому шляху​

Ответы на вопрос

Отвечает Мадиқасым Жарас.

Ответ:

15,2*1=15,2(км)проіхав за першу годину

16,1*2=32,2(км) проіхав за 2 години

1+2=3(години)час який витратив на весь шлях

15,2+32,2=47,4(км) весь шлях

47,4÷3=15,8(км/год) середня швидкість велосипедиста на всьому шляху