Знайдіть відстань між точками A -2,4 і B 3,1​


Ответы на вопрос

Отвечает Грачева Лиза.

Ответ:

5,5

Пошаговое объяснение:

А (-2,4); В (3,1)

АВ = 3,1 - (-2,4) = 3,1 + 2,4 = 5,5

или

АВ = |-2,4 - 3,1| = |-5,5| = 5,5