Першого дня магазин електроніки продав 7 телевізорів, другого - на х телевізорів більше, ніж

першого, а третього удвічі більше, ніж другого. Скільки телевізорів продав магазин тре- тього дня? Запиши відповідь у вигляді буквеного виразу та знайди його значення, якщо x = 2

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменко Константин.
1 день-7 телевізорів
2 день- ?, на 2 більше ніж першого
3 день-?, на 2 рази більше ніж другого
Розвʼязання
1)7+2=9(т.)-2 дня;
2)9•2=18(т.)
Відповідь: 3 дня від продав 18 телевізорів