У трикутнику ABC сторона АВ = 8 см, сторона АС 2 см довша за АВ, а сторона ВС - на 2 см довша за

АC. Знайдіть периметр трикутника АВС.​

Ответы на вопрос

Отвечает Жансай Гулжазира.

Відповідь:

Покрокове пояснення

:

Сторона АС буде 8+2=10(см)

ВС =10+2=12(см)

Периметр

8+10+12=30(см)