Спростіть вираз(10-3m) (2+3m)+(5m-4) (5-2m)​


Ответы на вопрос

Отвечает Мелентьев Владислав.
Щоб спростити вираз, розгорнемо дужки та виконаємо дії:

(10 - 3m)(2 + 3m) + (5m - 4)(5 - 2m)

Розгортаємо перше добуток:

= 10(2) + 10(3m) - 3m(2) - 3m(3m)

Розгортаємо другий добуток:

= 5m(5) - 5m(2m) - 4(5) + 4(2m)

Тепер обчислюємо кожний добуток:

= 20 + 30m - 6m - 9m^2 + 25m - 10m^2 - 20 + 8m

Тепер додамо всі члени разом:

= (20 - 20) + (30m - 6m + 25m + 8m) + (-9m^2 - 10m^2)

Зводимо подібні члени:

= 63m - 19m^2

Отже, спрощений вираз дорівнює:
63m - 19m^2
Отвечает Дворская Катерина.

все изображено на фотографии