СРОЧНО ДОПОМОЖІТЬ СЬОГОДНІ ЗДАВАТИ!!! У саду ростуть кущі смородини та порічок. Смородина

становила 0,84 усіх кущів. Скільки всього кущів росте у саду, якщо порічок росте на 17 кущів менше?​

Ответы на вопрос

Отвечает Заяц Диана.

Відповідь:

25 кущів.

Завдання:

У саду ростуть кущі смородини та порічок. Смородина становила 0,84 усіх кущів. Скільки всього кущів росте у саду, якщо порічок росте на 17 кущів менше?

Розв'язання:

Нехай х кущів загальна кількість у саду, тоді 0,84х - кількість кущів смородини, а порічок - 0,84х-17. Складемо та розв'яжемо рівняння:

0,84х + (0,84х - 17) = х

1,68х - 17 = х

1,68х - х = 17

0,68х = 17

х = 17 : 0,68

х = 25

Отже, у саду всього росте 25 кущів.

Відповідь: 25 кущів.