Одна із сторін прямокутника дорівнює 4,5 см, а інша- на 1,2 см довша. Знайди периметр та площу

прямокутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Миша.

Ответ:

ответ в обьяснении

Пошаговое объяснение:

1) 4,5 + 1,2 = 5,7 (см) - інша сторона;

2) (5,7 + 4,5) • 2 = 10,2 • 2 = 20,4 (см) - периметр прямокутника;

3) 5,7 • 4,5 = 25,65 (см²) - площа прямокутника.

Відповідь: P = 20,4 см; S = 25,65 см².

Отвечает Казак Саня.

Ответ:

25.65 см²

Пошаговое объяснение:

Нехай x - довжина більшої сторони прямокутника.

Тоді ми можемо записати систему рівнянь:

x = 4.5 + 1.2

x = 5.7

Отже, довжина більшої сторони дорівнює 5.7 см, а меншої - 4.5 см.

Периметр прямокутника дорівнює:

P = 2(4.5 + 5.7) = 20.4 см

Площа прямокутника дорівнює:

S = 4.5 * 5.7 = 25.65 см²